Click to order
Total: 
Телефон
Ім’я
Електронна пошта
Flower Bag
1300
грн.
Колір основи
Колір композиції
Flower Bag - це квіткове диво створене руками наших професійних флористів, яке створюється безпосередньо перед доставкою або видачою замовнику. Стильний дизайн дозволяє використовувати Flowerbag як корпоративний букет, так і приватне привітання. Зручна форма квіткової композиції дозволить вам самостійно комфортно транспортувати Flowerbag.
Переваги
Зручний розмір — 40х50 см.
Колір основи на вибір — білий або графітовий.
Квіти на вибір.
Свіжі квіти в кожній композиції
Кожна композиція ретельно готується залежно від побажань клієнта. Ми приємно здивуємо Вас красою і форматом квіткової композиції. Подарований Flowerbag вразить своєю якістю і стилем.
Ідея
Протягом дванадцяти років роботи наша флористична майстерня здобула безцінний практичний досвід створення і доставки чудових букетів та композицій. Було втілено тисячі флористичних ідей і різноманітних цікавих замовлень , виконано безліч доставок . В результаті цього ми дізналися більше про побажання як тих,хто дарував, так і тих, хто отримував квіти. Так виникла ідея зробити процес замовлення та доставки квіткових композицій максимально простим . Згодом це підштовхнуло нас до створення Flowerbag.
Реалізація
Створюючи Flowerbag ми вирішили безліч складних питань. Форма? Колір? Які квіти поєднати найкраще? Як зробити стильну композицію в такому форматі? Який матеріал для пакування витримає ту кількість вологи, яка необхідна квітам і при цьому не деформується? Чи підійдуть ці квіткові композиції корпоративним клієнтам? Чи зручний формат для перенесення не тільки дорослим, а й дітям? І ось,після багаточисельних краш-тестів - стильний дизайн, зручний у транспортуванні, із фіксованою ціною, завжди із свіжих квітів, чудова альтернатива класичному букету. Так з'явився Flowerbag.
Галерея
Відгуки
Кристина Сережкова
Я наткнулась на этот сайт после долгих поисков и очень рада, что нашла его! Такой букет идеально подходит для любых ситуаций и праздников.
Дмитрий Киров
Я обожаю Flower Bag, они красивые и универсальные. Заказывал уже не раз и каждый раз доволен сотрудничеством.
Александр Пешко
Привет! Ребята, спасибо огромное за качество материалов и продуманность всех деталей.
Як замовити
1
Замовлення на сайті
перейти на картку товара
2
Зателефонувати нам
+38067773996
3
Написати в чат
фб / смс
Доставка
По Києву доставка цілодобова. Приймаємо замовлення з 8:00 до 19:00.
Вартість доставки 8:30 до 20:00 — 100 грн, з 20:00 до 8:00 — 200 грн (оформляється заздалегідь).
Термін виконання замовлення — від 2 годин з моменту оплати. Можлива й більш швидка доставка, для цього вам необхідно зв'язатися з нами й узгодити час і можливість доставки.
Замовляйте на сайті або пишіть нам:
floristic.workshop@gmail.com
Click to order
Total: 
Телефон
Ім’я
Електронна пошта
Made on
Tilda