Click to order
Total: 
Телефон
Ім’я
Електронна пошта
Флораріум
1300
грн.
Розмір
Флораріум – це композиція з кімнатних рослин в скляних
ємностях найрізноманітніших форм. Для флораріумов обов'язково використовують вази або бокси з прозорого скла (альтернативний варіант -сучасний пластик). Через цю особливість їх охрестили «закритими квітковими вітринами». В умовах невеликих квартир флораріум стане гідною заміною громіздким оранжерей. Завдяки закритому простору, в ньому підтримується особливий мікроклімат, сприятливий для зростання і розвитку багатьох рослин.
Переваги
Оригінальний
подарунок
Подарунок рідним, друзям, коханим
та прекрасне доповнення
домашнього або офісного інтер'єру.
Це цікаво дорослим
та дітям
Догляд і спостереження за маленькою екосистемою буде цікавий і дорослим
і дітям.
Не потребують
багато турботи
Рослина в ньому невибагливаі
не вимагає особливого догляду,
так що такий подаруночок підійде
навіть недосвідченим рослинникам.
Ідея
Вітрини для рослин увійшли в моду ще в середині 19 століття. У той самий час на піку популярності знаходилися папороті. Скляні вітрини називали «папоротевими оранжереями», тому що і туди папороть пробрався. Він, до речі, став першим з рослин, які удостоїлися честі красуватися на вітринах. Незабаром і інші рослини стали завсідниками скляних вітрин. Хітом тих сезонів були розкішно декоровані, пишні, іноді надто химерні квіткові вітрини, якими прикрашали світські салони і прийомні зали. Найулюбленішим видом флораріумов тих років був «hortus fenestralis».
Hortus fenestralis
Таку назву йому подарував відомий тоді письменник і за сумісництвом садівник-любитель, Ш. Хібберд. Це він придумав дизайн цієї скляної вітрини. Нortus fenestralis – це спеціально сконструйований вікно, на яке можна було замінити своє звичайне вікно. Оригінальність проекту полягала в тому, що дивлячись в таке вікно, можна було мріяти про далекі, майже казкових країнах або уявляти, що ви живете самому серці тропіків. В умовах невеликих квартир флораріум стане гідною заміною громіздким оранжерей.
Реалізація
Найчастіше у флораріумах вирощують барвисті орхідеї, всі види марант, бромелій, алоказій, азалії, цикламени, селагинелли, ефектні папороті, епісциї, витончений аїр злаковий, а також карликові сенполії
і диффенбахії. Фахівці не радять селити у флораріум кактуси
(за винятком видів з тропічних лісів), так як занадто вологе повітря не до вподоби цим рослинам. Вони будуть відчувати себе некомфортно
і навряд чи прикрасять композицію в цілому.
Як замовити
1
Замовлення на сайті
перейти на картку товара
2
Зателефонувати нам
+38067773996
3
Написати в чат
фб / смс
Доставка
По Києву доставка цілодобова. Приймаємо замовлення з 8:00 до 19:00.
Вартість доставки 8:30 до 20:00 — 100 грн, з 20:00 до 8:00 — 200 грн (оформляється заздалегідь).
Термін виконання замовлення — від 2 годин з моменту оплати. Можлива й більш швидка доставка, для цього вам необхідно зв'язатися з нами й узгодити час і можливість доставки.
Замовляйте на сайті або пишіть нам:
floristic.workshop@gmail.com
Click to order
Total: 
Телефон
Ім’я
Електронна пошта
Made on
Tilda